Service Icon پیدا کردن تلفن همراه من

سرویس مدیریت برای اطلاعات شخصی در دستگاه

پیدا کردن تلفن همراه من

سرویس مدیریت برای اطلاعات شخصی در دستگاه

«پیدا کردن تلفن همراه من» با فراهم آوردن امکاناتی مانند «قفل کردن دستگاه» و «پاک کردن محتویات دستگاه»، به شما امکان می دهد تا در صورت گم کردن دستگاه خود، احتمال آشکار شدن عمومی اطلاعات آن را کمتر کنید. به علاوه با استفاده از ویژگی «پیدا کردن دستگاه من» می توانید مکان دستگاه گم شده خود را بیابید.
پیدا کردن تلفن همراه من

پیدا کردن تلفن همراه من

“کجا دستگاه خود را گم کردم؟”
ویژگی “پیدا کردن تلفن همراه من” به شما کمک می کند محل فعلی دستگاه گم شده خود را پیدا کنید.
قفل کردن دستگاه من

قفل کردن دستگاه من

دستگاه خود را از راه دور قفل کنید تا توسط دیگران استفاده نشود و خطر دزدی اطلاعات شخصی به حداقل برسد. همچنین می توانید پیامی تنظیم کنید که بر روی صفحه دستگاه قفل شده شما نمایش داده شود و شماره ای تنظیم کنید که حتی زمانی که دستگاه قفل است شماره گیری شود.
زنگ زدن به دستگاه من

زنگ زدن به دستگاه من

ویژگی “به صدا در آوردن زنگ دستگاه من”، زنگ پیش فرض دستگاه شما را بدون در نظر گرفتن تنظیمات زنگ یا لرزش با حداکثر صدا به مدت ۱ دقیقه به صدا در می آورد. با به صدا در آمدن زنگ می توانید توجه افراد نزدیک دستگاه گم شده را به آن جلب کرده و شانس پیدا کردن دستگاه خود را افزایش دهید.
گزارش های تماس

گزارش های تماس

ویژگی “گزارش های تماس” به شما اجازه می دهد لیست تماس اخیر ذخیره شده بر روی دستگاه به مدت یک هفته را مورد بررسی قرار دهید. با استفاده از “گزارش های تماس”، می توانید بررسی کنید آیا تماس مهمی را از دست داده اید یا اینکه آیا فردی با دستگاه شما با فرد دیگری تماس گرفته است.
*بررسی گزارش های پیام پشتیبانی نمی شود.
پاک کردن دستگاه من

پاک کردن دستگاه من

از ویژگی “پاک کردن دستگاه من” برای حفاظت از اطلاعات خود بعنوان آخرین راه استفاده کنید. این ویژگی همه داده های ذخیره شده در حافظه داخلی، حافظه خارجی، و SIM کارت را پاک می کند. همچنین همه داده های ذخیره شده بر روی دستگاه را حذف کرده و دستگاه را به تنظیمات کارخانه ای آن بازنشانی می کند.
※ بعد از پاک کردن و بازنشانی دستگاه خود، امکان استفاده از ویژگی پیدا کردن تلفن همراه من وجود ندارد.
باز کردن قفل صفحه من

باز کردن قفل صفحه من

آیا پین، رمز عبور یا الگوی قفل خود را فراموش کرده اید؟ ویژگی “باز کردن قفل صفحه من” به شما اجازه می دهد از راه دور تنظیمات صفحه قفل دستگاه خود را حذف کنید.
*در مدل های خاصی، این ویژگی می تواند برای لغو ویژگی “قفل کردن دستگاه من” استفاده شود.
هشدار تغییر SIM

هشدار تغییر SIM

اگر SIM از دستگاه گم شده شما تغییر کند، خطر دزدیده شدن اطلاعات شخصی بسیار زیاد است. هنگامی که SIM کارت دستگاه تغییر می کند، ویژگی پیدا کردن دستگاه من به مالک اطلاع می دهد. همچنین یک پیام متنی که SIM کارت شما تغییر کرده است نیز به شماره ای که هنگام استفاده از ویژگی “قفل کردن دستگاه من” تنظیم شده ارسال می شود.
*ممکن است ویژگی های خاصی پشتیبانی نشوند که به مدل و منطقه بستگی دارد.
یک سرپرست را برای خودتان ثبت کنید

یک سرپرست را برای خودتان ثبت کنید

یک عضو خانواده یا دوست را به عنوان سرپرست در موارد اضطراری ثبت کنید. سرپرست می تواند حالت اضطراری را در دستگاه شما فعال کند که در صورت فعال شدن حالت اضطراری نیز قابل پیدا کردن است.
حالت اضطراری برای صرفه جویی در توان باتری

حالت اضطراری برای صرفه جویی در توان باتری

می توانید از حالت اضطراری برای صرفه جویی در مصرف نیروی دستگاه خود برای استفاده طولانی تر استفاده کنید. اگر دستگاهی که به عنوان سرپرست آن ثبت شده اید باید به مدت طولانی تری کار کند، حالت اضطراری را در آن دستگاه فعال کنید. حالت اضطراری روشنایی صفحه نمایش را کاهش داده و بیشتر برنامه ها و قابلیت ها را در دستگاه مقصد غیرفعال کرده و عمر باتری تمدید پیدا می کند.
ممکن است تصاویر دستگاه های نشان داده شده در صفحه معرفی برای هر کشور متفاوت باشد. بسته به کشور، ارائه دهنده تلفن همراه یا نسخه نرم افزار، ویژگی های توصیف شده در بالا ممکن است کمی متفاوت باشند
 منبع:www.samsung.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *